Jaroslav Schmidt

Jmenuji se Jaroslav Schmidt a jsem doktorským studentem na ČVUT v Praze na stavební fakultě. Mám rád tvorbu internetových stránek, rád fotografuji a občas se stane, že sepíšu nějakou krátkou úvahu. Abych produkty těchto činností mohl kde sdílet, vytvořil jsem tuto osobní stránku, která zároveň slouží jako prezentace vědecké činnosti. Průměrný člověk tu vlastně nenajde nic zajímavého a na stránkách předpokládám minimální provoz. Přesto mi záliba v tvorbě webových stránek a vlastní ješitnost nedovolily, abych se této ztrátě času vyhnul.

Vzdělání akademické

2018 - nyní

Studuji doktorát na ČVUT se zaměřením na matematické modelování. Zabývám se zejména modelováním trhlin v lepeném skle pomocí tzv. Phase-field modelů poškození.

2018

Promoval jsem na Českém Vysokém Učení Technickém na oboru Stavební Inženýrství se specializací na statiku stavebních konstrukcí. Započal jsem také spoji spolupráci s katedrou mechaniky.

2012

Dokončil jsem Střední průmyslovou školu stavební v Hradci Králové, kde jsem studoval technické lyceum zaměřené na architekturu a stavitelství.

Vzdělání horské

2021 - nyní

Jsem účastník kurzu Horský průvodce MŠMT s následnou možnou kvalifikací na Horského průvodce UIMLA.

2022

Úspěšné získání profesní kvalifikace Instruktor/Instruktorka lezení na umělých stěnách (74-031-M)

2022

Úspěšné získání profesní kvalifikace Instruktor/Instruktorka lezení na skalách (74-034-M)

2022

Úspěšné získání licence CWI (Climbing wall instructor) od Českého horolezeckého svazu

Zde Vložte Text Nadpisu